NOCHE CUBANA EXCLUSIVA

Galéria

Noche Cubana Exclusiva v Divadle Púchov.

Púchovská kultúra s.r.o. pripravuje v sobotu 3. 9. 2022 o 20.00 hod. netradičnú, exkluzívnu kubánsku noc: „Noche Cubana Exclusiva v Divadle Púchov“.

Všetci, ktorí prídu na túto letnú párty dostanú už pri vstupe privítací kubánsky drink a ochutnajú zaujímavé gastronomické špeciality.

Pripravený je bohatý hudobno- tanečný a gastronomický program, ktorý bude návštevníkov sprevádzať počas noci až do ranných hodín v priestoroch celého divadla.

Predstavia sa nám mladé tanečnice z tanečnej skupiny: La Portella All Stars so svojími ohnivými a vášnivými choreografiami.

V rámci špeciálneho programu sa budeme mať možnosť zapojiť do animácií a tanečnej show so skupinou Vivas Dance Group, ktorá nám predvedie ako sa má tancovať v pravom latino-americkom štýle.

Hlavným hosťom programu bude 9 členná skupina Pura Esencia, ktorá nás bude sprevádzať počas celého večera exkluzívnymi karibskými hudobnými rytmami.

V rámci programu bude pre našich hostí vo foyery divadla a novootvorenej divadelnej reštaurácií, pripravená kubánska kuchyňa, bar s miešanými drinkami a prezentáciou originálnych kubánskych cigár, ktoré budeme počas celého večera fajčiť.

Vstupenky na Kubánsku noc v divadle (Noche Cubana Exclusiva) si môžete kúpiť na www.kultura.puchov.sk, alebo v pokladni kina hodinu pred premietaním.

Cena vstupenky je 20 € v PREDPREDAJI a 25 € na mieste v deň konania podujatia.

Všetkých ktorý chcú zažiť túto ohnivú šou srdečne pozývame.

Dĺžka podujatia: 420 minút

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Sobota, 3. 9. o 20:00 Kúpiť
Názov: NOCHE CUBANA EXCLUSIVA
Cena: od 20,00 €
Miesto: Kultúra Púchov
Hoenningovo námestie 2002
020 01 Púchov
Zobraziť na mape