miniaTOUR Katarína KOŠČOVÁ, Daniel ŠPINER

Galéria

2.10.2023 o 19.00 h - kinosála v DIVADLE Púchov:

miniaTOUR

Katarína Koščová

spev,

Daniel Špiner

klavír.

Vstupné v predpredaji 17 €, v deň koncertu 20 €. Predaj vstupeniek www.kultura.puchov.sk, v kancelárii, v Púchovskom informačnom centre.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katarína Koščová

Daniel Špiner

Jedna speváčka a jeden klavirista. V prípade, že ide o dvojicu Koščová - Špiner, nik iný vám tam nebude chýbať. Žiaden veľký ansámbel, len dvaja interpreti a spolutvorcovia úplne stačia na to, aby sa dotkli diváka na tých najhlbších miestach. Na koncertoch Katky a Dana sa smeje i plače, divák sa stáva svedkom a súčasťou intímnej výpovede, skutočného priateľstva, lyrického prežívania i spoločného humoru. Katka a Daniel budú nablízko, na dotyk. Takto sú najuveriteľnejší pre seba aj pre ostatných.

Katka:

„Toto je môj najobľúbenejší spôsob hrania, takto vo dvojici. Mám pocit, že vtedy vychádza to najlepšie z nás oboch. Najuvoľnenejšie, najslobodnejšie.“

Katarína má za sebou úspešné koncerty s Geišbergovcami. Ako hosť pravidelne koncertovala s českou folkovou legendou Neřež. Zaspievala si aj s Danom Bártom, jazzovým AMC triom, swingovým Prešovským Dixielandom a mnohými ďalšími kapelami a interpretmi. V roku 2012 zhudobnila niekoľko textov Michala Horáčka, dva z nich – Štědrý večer, Přes most bez punčoch – sa stali súčasťou Horáčkovho projektu Český kalendář. Pieseň Štědrý večer naspievala Katarína ako duet s Vojtěchom Dykom.

audio/video:

https://youtu.be/bbtKMqO1KXc (Balady)

https://youtu.be/uAuPiSVNGs0 (Hranica dažďa)

Dĺžka podujatia: 90 minút
Dátum lokálnej premiéry: 2. október 2023
Dátum svetovej premiéry: 2. október 2023

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Pondelok, 2. 10. o 19:00 Kúpiť
Názov: miniaTOUR Katarína KOŠČOVÁ, Daniel Špiner
Cena: 17,00 €
Miesto: Divadlo Púchov
Hoenningovo námestie 2002
020 01 Púchov
Zobraziť na mape